NIEUW: QISS incompany.
In samenwerking met ICT’er van de Toekomst lanceert QISS IT een krachtig trainingsaanbod dat direct toepasbaar is voor IT-teams.
QISS IT biedt vanaf heden een nieuw incompany trainingsaanbod aan, ontwikkeld in samenwerking met ICT’er van de Toekomst. Met dit gezamenlijke initiatief kunnen organisaties hun IT-teams gericht trainen op actuele technologieën, methodieken en vaardigheden, afgestemd op de specifieke behoeften van het team en de organisatie.
Doel van de samenwerking
De samenwerking is opgezet om opdrachtgevers te ondersteunen bij het versterken van interne IT-kennis en het versnellen van adoptie van nieuwe technologieën, zoals Microsoft 365, Azure en cybersecurityoplossingen. Door trainingen op maat aan te bieden wordt de aansluiting met de praktijk gegarandeerd en biedt QISS IT een bredere dienstverlening aan haar klanten.
QISS IT en ICT’er van de Toekomst
“Met deze samenwerking zetten we in op co-creation” vertelt Pamela van QISS IT. “We zijn van plan om samen onze IT dienstverlening steeds verder uit te breiden.” De samenwerking tussen ICT’er van de toekomst en QISS IT komt dan ook niet uit de lucht vallen. ICT’er van de Toekomst verzorgt al lange tijd de certificeringen van het bootcampprogramma bij QISS IT. En nu zijn dezelfde certificeringstrainingen en meer, ook beschikbaar voor opdrachtgevers, klanten en bedrijven. Nassim van ICT’er van de Toekomst vertelt: “Wij kijken ernaar uit om samen met QISS IT bij nieuwe bedrijven aan de slag te gaan waar we nog niet mee hebben samengewerkt”.
Inhoud van het aanbod
Naast de certificeringstraining voor beginnende IT’ers bestaat het trainingsaanbod uit een breed scala aan modules, waaronder Introducties en adoptietrainingen voor Microsoft Copilot, Teams en SharePoint, Security awareness en Zero Trust-methodologie en Soft skill-trainingen gericht op communicatie en samenwerking binnen IT-projecten.
Alle trainingen worden voorafgegaan door een intake of quickscan, zodat inhoud, niveau en vorm optimaal aansluiten bij de situatie van de opdrachtgever. Ook is er nazorg in de vorm van coaching, evaluaties of aanvullende sessies. De incompany trainingen zijn zowel geschikt voor specialistische verdieping als bredere adoptie- en ontwikkeltrajecten.
QISS IT en ICT’er van de Toekomst bieden op maat oplossingen aan voor IT-opleidingen maar in de toekomst ook meer. “Dit is pas het begin.” vertelt Nassim. “Het is voor ons een nieuw avontuur en ik ben heel benieuwd wat de toekomst brengt.”
Meer weten?
Neem contact met ons op.